Apple поширила watchOS 2 beta 4 для Apple Watch


22/07/2015 - 16:30
Категорія: 

Днями вийшла четверта бета-версія операційної системи watchOS 2.0 для наручних смарт-годинників. З релізом цього оновлення розробники можуть використовувати інструменти для створення нативних додатків.

Для того, щоб встановити бета-версію watchOS 2.0 на Apple Watch, необхідно завантажити оновлений конфігураційний файл, iOS 9 SDK, а також iOS 9 beta. Перед прошиванням годин потрібно встановити на iPhone четвертий бета-реліз нової мобільної ОС.

Головним завоюванням watchOS 2.0 для користувачів стала можливість використовувати повністю автономні програми для Apple Watch. «Прийшов час зробити цю систему ще краще. З watchOS 2 у вас з'являється ще більше циферблатів на вибір. Більш швидкі, більш функціональні додатки. Розширені можливості для спілкування. І нові способи зробити Apple Watch по-справжньому вашими», - заявляє Apple.

Крім цього, в watchOS 2.0 з'явилася можливість встановлення власних зображень в якості заставки для циферблата. Хоча Apple обмежила для розробників можливість створення власних екранів, вона дозволила додавати додаткову інформацію - так звані «ускладнення» - на існуючі циферблати. Тепер за бажанням користувача на екрані Apple Watch буде відображатися інформація про рейси, рівень заряду автомобільної батареї, результати матчів і т.д.

Apple почула прохання розробників і відкрила доступ до ключових функцій Apple Watch: мікрофон, динамік, пульсометр, Taptic Engine, Digital Crown, HealthKit і HomeKit. Також годинник отримали можливість відтворювати відео.

watchOS 2.0 beta 4 доступна на сайті розробників, фінальний реліз нової платформи запланований на осінь, одночасно з виходом стабільної версії iOS 9.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.