LibreOffice - безкоштовний офісний пакет для OS X


22/06/2015 - 16:00

У магазині додатків Mac App Store нещодавно вийшов безкоштовний офісний пакет LibreOffice. Користувачам комп'ютерів Mac доступні дві версії: безкоштовна для приватного використання та платна для використання у компаніях. Експерти вважають цю подію історичною.

Популярний безкоштовний пакет офісних додатків LibreOffice з'явився в офіційному каталозі додатків для комп'ютерів Apple. На думку спостерігачів, це подія історичного масштабу. Раніше дане ПО можна було завантажити тільки з сайту LibreOffice.org. Наявність же його в Mac App Store спрощує процес установки і забезпечує автоматичне оновлення.

LibreOffice доступний у двох версіях. Перший безкоштовний варіант LibreOffice Vanilla включає в себе текстовий редактор Writer, редактор таблиць Calc, інструмент для створення презентацій Impress, зображень Draw, формул Math і баз даних Base. Другий варіант LibreOffice-from-Collabora - платний, вартість становить $9.99. Крім додатків він містить три роки передплаченої техпідтримки.

Крім цього, варіанти мають ще одну відмінність. Якщо LibreOffice Vanilla базується на версії Fresh пакету LibreOffice, тобто на останній версії, то LibreOffice-from-Collabora - на версії Still (Stable), тобто на більш надійною, що містить додаткові виправлення, але в той же час вона є більш старою.

LibreOffice - офісний пакет з відкритим вихідним кодом, анонсований в 2010 році колишніми розробниками OpenOffice. Являє собою безкоштовний аналог Microsoft Office. В якості базового формату для зберігання файлів використовує OpenDocument Format, що представляє собою альтенратіву Office Open XML, що використовується корпорацією Microsoft. Незважаючи на це, LibreOffice повністю підтримує відкриття і збереження документів у форматах Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint та ін).

Завантажити LibreOffice Vanilla можна за цим посиланням, LibreOffice-from-Collabora - тут.


Народный сувенир с Кавказа - лучший подарок для друзей и знакомых. Заказывайте кавказские сувениры и атрибутику на сайте http://www.kavkazsuvenir.ru/.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.