Відбувся реліз Tweetbot 2 для OS X


05/06/2015 - 14:00

Студія Tapbots випустила нову версію фірмового твіттер-клієнта для OS X Yosemite - Tweetbot 2. Представлене в жовтні 2012 року рішення є альтернативою офіційному клієнту і не менш достойному додатку TweetDeck.

Інтерфейс оновленої програми підготовлений відповідно до модних тенденцій в дизайні: прозорість, круглі аватари і мінімалістичні елементи управління. Оновлення доступно безкоштовно для поточних користувачів, покупка додатку обійдеться в $12.99.

Що отримує користувач Mac за ці гроші? Розробники інтегрували в програму ряд затребуваних і унікальних функцій. Tweetbot пропонує багатовіконний і багатоколонний інтерфейс, який дозволяє перемикатися між своїми списками і загальної стрічкою повідомлень. Можна підключити відразу декілька акаунтів і переглядати повідомлення в зручному вигляді. У програмі є фільтри з можливістю блокування повідомлень від користувачів на час або назовсім і прозора синхронізація з клієнтом для iOS.

Крім іншого Tweetbot підтримує багато сторонніх сервісів: bitly, CloudApp, Droplr, img.ly, Instapaper, Mobypicture, Pinboard, Pocket, Readability, і yfrog.

У самих розробників пояснення ціннику досить тривіальне: ціна свідомо встановлена ​​висока, щоб обмежити купівельний попит. Пов'язано це з введенням штучного ліміту на сервісі мікроблогів, встановленими для сторонніх клієнтів. Цінник покликаний забезпечити окупність Tweetbot і витрати на його подальшу підтримку.

Завантажити Tweetbot 2 можна з Mac App Store за цим посиланням.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.