MARVEL Future Fight - світовий реліз екшену з елементами RPG по всесвіту Marvel


03/05/2015 - 19:45
Категорія: 

Днями в AppStore відбувся світовий реліз умовно-безкоштовного екшену з елементами RPG під назвою MARVEL Future Fight, розробкою якого займалася корейська студія Netmarble Games. Незважаючи на нетривалий софт-запуск, гра встигла отримати кілька оновлень, а також зібрала в міру позитивні відгуки.

І ось, MARVEL Future Fight став доступна абсолютно всім.

Сюжет MARVEL Future Fight розповідає про тривожне повідомлення, яке було надіслано з майбутнього директором щита Ніком Ф'юрі. Справа в тому, що безліч вимірів мультивсесвіту почали хаотично стикатися один з одним і питання виживання людства стало під загрозою. Тому вам потрібно буде зібрати команду з супергероїв і суперзлодіїв, щоб захистити всесвіт від знищення.

Так, сюжет, м'яко кажучи, притягнутий за вуха. Але кому він потрібен, коли у нас в розпорядженні є цілий загін супергероїв, серед яких є і Халк, і Залізна Людина, і навіть Шибайголова. Так що вистачить даремно гаяти час, пора рятувати всесвіт!

MARVEL Future Fight вже доступний в AppStore і поширюється абсолютно безкоштовно.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.