Video 2 Photo дозволяє зберегти стоп-кадр з відео на iPhone і iPad


21/04/2015 - 16:30
Категорія: 

З появою відеозапису у форматі високого дозволу стало доцільно використовувати стоп-кадри в якості фотографій, які можна залишити на пам'ять або поділитися з друзями в соцмережах. Зберегти вдалий знімок з відео дозволяє додаток Video 2 Photo для iPhone і iPad.

Основне призначення Video 2 Photo - створення фотографій з роликів. Зробити незабутній знімок з відеокліпу просто: необхідно додати його в програму і вибрати потрібний момент парою дотиків по екрану. Вказати місце з точністю до кадру можна за допомогою бігунка і кнопок зі стрілками у вікні програми. Потім можна перейти до постобробки.

У редакторі Video 2 Photo доступні кілька фільтрів і спецефектів. З їх допомогою можна поліпшити якість фотографії, змінити колір, фактуру кадру, додати віньєтку і ретро-ефекти. Є інструмент для обрізки зображення.

Після цього залишиться натиснути кнопку «Поділитися» і відправити готовий знімок в медіатеку, електронною поштою, у Facebook, Twitter або передати в спеціалізований фотододаток для обробки.

Додаток Video 2 Photo сумісний зі смартфонами модельного ряду iPhone 5 і iPhone 6 на операційній системі не нижче iOS 7. Вартість утиліти в App Store становить $1.99.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.