Adobe представила додаток Comp CC для створення макетів на iPad


31/03/2015 - 22:00
Категорія: 

Adobe розширила лінійку своїх програмних продуктів для iPad. Новий додаток Comp CC дозволяє легко створювати макети веб-сайтів, мобільних додатків і поліграфічної продукції.

Ідеєю випуску програми для швидкого створення макетів в Adobe займалися останні кілька років. Comp CC дозволяє швидко робити начерки ідей з використанням реальних об'єктів для друку, мобільних пристроїв або публікації на веб-сторінках. З її допомогою дизайнери можуть почати розробляти проект на iPad і завершити роботу на комп'ютері в будь-який з трьох популярних комп'ютерних програм: InDesign, Photoshop або Illustrator.

Оскільки в цифровій версії малюнка «від руки» особливого сенсу немає, додаток розпізнає жести і перетворює їх на різні елементи інтерфейсу. Так, для створення кількох рядків тексту достатньо лише намалювати їх у вигляді ліній. Кількома рухами можна додати зображення, заголовки, текстові блоки і фігури.

Проекти зберігаються у вигляді одного файлу з нескінченною історією, позбавляючи від необхідності у використанні систем контролю версій. Весь процес розробки можна покроково демонструвати, перегортаючи слайди трьома пальцями. Крім того, можна експортувати будь-яку проміжну версію.

Adobe Comp CC для iPad доступна для завантаження безкоштовно за цим посиланням. Використання програми передбачає наявність облікового запису Create Cloud.

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.