Як налаштувати відправку повідомлень iMessage і SMS з комп'ютера на Windows [Cydia]


27/03/2015 - 16:00
Категорія: 

Apple, як відомо, запропонувала користувачам Mac настільний клієнт для фірмового месенджера iMessage. Власники комп'ютерів на Windows можуть скористатися утилітою Remote Messages: вона відкриває повний доступ до функцій iMessage і SMS на iPhone.

Remote Messages дозволяє дистанційно користуватися месенджером Apple з будь-якого ПК. Програма працює як сервер - відображає вікно чату iMessage в браузері. Клієнтська частина показує фотографії користувачів, вкладення, може відправляти СМСку на короткий украинский номер, смайлики і передбачає можливість надсилання та отримання коротких повідомлень.

Про те, як налаштувати Remote Messages для відправки повідомлень iMessage на Windows, далі в нашій інструкції.

Крок 1: Відкрийте Cydia і знайдіть твік Remote Messages. У каталозі є дві версії - для iOS 7 і iOS 8. Вартість програми становить $3,99.

Крок 2: Після завершення установки і перезавантаження спрінгборда, зайдіть в налаштування Remote Messages і вкажіть параметри облікового запису в розділі Login Account Details.

Крок 3: Переконайтеся, що ваш iPhone і ПК підключені до однієї бездротової мережі, відкрийте на комп'ютері браузер і введіть IP-адресу, який бачите в налаштуваннях Remote Messages на смартфоні. Потім поставте двокрапку і вкажіть номер порту.

Таким чином, якщо IP-адреса на вашому смартфоні 10.10.0.11, а порт 333, то в браузері на комп'ютері слід ввести:

10.10.0.11:333

Крок 4: Налаштування завершена. Ви можете вимкнути екран iPhone і відправляти повідомлення iMessage з комп'ютера.

Remote Messages є повноцінним сервером і відкриває повний доступ до SMS-функціоналу iPhone. Утиліта може виявитися корисною в деяких ситуаціях. Наприклад, ви можете підключити смартфон до стереосистеми, щоб слухати музику через зовнішню акустику і одночасно спілкуватися через SMS або iMessage з комп'ютера.

Як налаштувати відправку iMessage з комп'ютера на Windows:Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.