Фоторедактор Tangent став додатком тижня в App Store


27/03/2015 - 15:30
Категорія: 

Популярний мобільний фоторедактор Tangent призначили додатком тижня в App Store. Протягом одного тижня програму для оригінальної обробки фотографії, можна завантажити безкоштовно.

Tangent зустрічає досить аскетичним меню: значок камери і фотографій. Перший включає видошукач - і відразу, після того як клацне сенсорний затвор, пропонує обробити знімок.

Самі функції можна умовно розділити на три групи: колірні «кола», геометричні функції і «смужки». З першими все дуже очевидно: двома натисканнями можна надати зображенні брудно-жовтий хіпстерскій видок і гордо викласти в усі соціальні мережі, до яких тільки доторкнешся. Відтінок можна, втім, і не тільки брудно-жовтий, а взагалі будь-який - тут широкий спектр кольорів. І методів їх накладення: дозволяється засвітити знімок по центру, збоку, зверху і як заманеться. Можна вибрати рівень прозорості, що дозволяє перетворити фотографію номера в готелі в квітчасте Психоделічне місиво.

Що стосується геометричних функцій програми, то тут не все так просто: почнемо з того, що Tangent не дозволяє розміщувати знімок у величезне сердечко - що, звичайно ж, велика радість усім нам. Адже замість обридлого серця тут, здається, повний набір з підручника з геометрії за дев'ятий клас: є такі фігури, про існування яких навіть і не здогадувався. Крім очевидних квадратиків і гуртків, знімок можна прикрасити величезним плюсом, якоюсь подобою битого скла, хімічними бульбашками і ще приблизно сорока різними фігурами. Над їх реалізацією щільно попрацювали: Tangent пропонує кілька шляхів для розміщення - просто накласти або зробити так, щоб картинка як би проступала крізь фігуру.

До останньої категорії - «смужки» - все вищесказане теж відноситься: хіба що тут варіантів для прикраси (або нівечення - дивлячись яке відчуття стилю) ще більше. Справа, строго кажучи, не обмежується одними смужками - є і неймовірні візерунки, які зазвичай залишає зима на вікнах, і всілякі сітки, і навіть стенограма осциллограмма.

 

 

Отриманий результат можна тут же залити в Instagram, Facebook і Twitter - і це, звичайно, центральна функція: як же проживе ваш френдлист без ветування прикрашених фотографій.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.