Instagram в 3D: додаток Moju дозволяє створювати живі фотографії


23/03/2015 - 13:45
Категорія: 

В App Store вийшло велике оновлення додатка Moju, що дозволяє комбінувати можливості звичайної фотографії та анімації. В мобільну програму додали месенджер для спілкування з іншими користувачами сервісу, підтримку push-повідомлень та оновили користувальницький інтерфейс.

Як за зовнішнім оформленням, так і за своїм функціоналом Moju являє собою щось середнє між Instagram і Vine. Додаток дозволяє об'єднувати в одному пості до 24 кадрів. Зробивши достатню кількість знімків, користувач може накласти на них один із стандартних фільтрів, після чого фото перетворюються в єдину картинку.

Принципова відмінність такої картинки від фотографій в Instagram або відеороликів в Vine в тому, що в стрічці знімків Moju будь-який користувач може «прокручувати» її в ліву чи праву сторону, «оживляючи» тим самим зображення і роблячи його схожим на відео і гіфку одночасно.

Знімки, зроблені за допомогою програми - це не просто відмінний спосіб оживити свої фотографії, але і по-справжньому новий погляд на те, як робити селфі, впевнені розробники. Для знімків власного обличчя, зроблених на телефон, в додатку є навіть особливий режим публікації - Use as selfie («використовувати як селфі»).

Піти на створення сервісу розробників змусила «обмеженість» звичайних фотографій. «Фотографії часто виявляються занадто точними, - говорить глава Moju Мок. - Вони обмежені до одного кадру. З Moju в фото можна додавати обсяг, час, тривимірність».

 

 

Подивитися, як виглядають зроблені за допомогою Moju анімовані знімки, можна не тільки в самому додатку, але і в браузері. Додаток є для iPhone з iOS 7 і вище.


Ищите где можно купить дешевле разную электронику? Следите за скидками на сайте blogdeals.ru и покупайте технику по выгодным ценам.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.