Оператор life:) представив гру Sky Drive, яка дозволяє обмінювати бали на реальні бонусні SMS та мегабайти


17/03/2015 - 10:45
Категорія: 

life:) безкоштовно

Оператор мобільного зв'язку life :) запустив безкоштовний ігровий додаток life :) Sky Drive для всіх українських абонентів. Користувачі, які є абонентами life :), можуть обміняти зібраних в процесі гри героїв Миру спілкування на реальні бонусні SMS та мегабайти.

Таким чином life :) став першим оператором, який реалізував додаток, що дозволяє таким чином «монетизувати» результат мобільної гри, повідомляє itc.ua.

Дія гри відбувається в барвистому Світі спілкування, який є впізнаваною комунікаційною платформою бренду life :). Керуючи life:) - літаком і долаючи перешкоди на його шляху, користувач повинен зібрати якомога більше героїв Миру спілкування: смсок або мегабайт. При цьому абоненти life :) мають можливість обміняти зібраних в процесі гри героїв на реальні бонусні SMS та МБ, які нараховуються на бонусний рахунок life :).

Гра life :) Sky Drive доступна для безкоштовного завантаження всім користувачам мобільного зв'язку на iOS та Android. Замовити та отримати додані послуги можуть тільки абоненти life :). Замовлення відбувається не частіше 1 разу на три дні в кількості SMS: 10, 25, 50 або мегабайт: 10, 25, 50 - на вибір, залежно від кількості SMS та мегабайт, зібраних в мобільному додатку «life :) Sky Drive», і в максимальній кількості обсягом послуг 500 мегабайт або 500 SMS для одного абонента на місяць. Термін можливості використання кожного обсягу послуг - 3 доби з моменту замовлення. Нараховані SMS використовуються тільки для відправки абонентам life :).

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.