Lightricks представила «кращий графічний редактор» для пристроїв на iOS


15/03/2015 - 10:45
Категорія: 

Студія Lightricks представила на суд публіці новий мобільний фоторедактор Enlight. Розробники позиціонують новинку, як найкращий інструмент для роботи з фото на iPhone, з яким «не знадобляться ніякі інші програми».

Не можна сказати, що на iOS існує якийсь дефіцит графічних редакторів, але більшість з них просто потворні, так як звертаються до старих, добре відомим алгоритмам, які досить нудні і неквапливі. Звичйно, є і певний відсоток тких, якими досить таки зручно користуватися, про них ми вже не раз роззповідали на нашому сайті.

Розробники Enlight створили «движок» фоторедактора «з нуля», і в результаті вийшло цікавий додаток, що навіть зі складними операціями справляється буквально в одну мить. Не дарма фоторедактор Lightricks стоїть поруч з шістьма платними програмники бестселерами за 2014 рік.

«Вам коли-небудь хотілося замінити всі свої додатки для обробки фото одним-єдиним фоторедактором? Завантажте Enlight. Цей приголомшливо потужний, зручний і красивий редактор об'єднує в собі всі функції, про які ви мріяли. Enlight - це безмежний простір для творчості. Це найкраще рішення для обробки фото на iPhone», - заявляють у компанії.

Крім дружнього інтерфейсу Enlight пропонує весь набір звичних процедур, включаючи можливість налаштування кольору, яскравості і деталізації, кадрування, усунення шумів, фільтрів, рамок і різних ефектів.

Додаток Enlight обійдеться в $3.99. Причому, мова йде про 50-відсоткову знижку, яка приурочена до запуску продукту.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.