TypeStatus: індикатор набору повідомлень iMessage для верхнього рядка Mac


02/03/2015 - 18:00

Розробники TypeStatus випустили фінальну версію корисного додатка для користувачів iMessage. Однойменна Mac-утиліта дозволяє додати в операційну систему OS X спеціальне повідомлення, коли співрозмовник в iMessage починає набирати повідомлення. Індикатор з'являється у верхньому рядку ОС.

Піктограма на робочому столі Mac буде корисна всім, хто часто відправляє і приймає повідомлення через фірмовий чат Apple. Поява невеликої іконки «...» з ім'ям абонента на екрані буде сигналізувати про те, що користувач набирає повідомлення. Це може бути корисно під час активних дискусій.

Проста утиліта TypeStatus не має додаткових налаштувань і працює відразу після установки. На даний момент на сайті розробників доступна фінальна версія програма, сумісна з OS X Mavericks і Yosemite.

скачать флеш плеер

Торік TypeStatus дебютував у вигляді Твіка для iPhone і iPad з джейлбрейком. Без установки надбудови статус «співрозмовник пише» є тільки в самому додатку Повідомлення і служить для того, щоб повідомити про активність абонента в чаті.

Завантажити TypeStatus для Mac можна безкоштовно на цій сторінці. Програма представлена ​​у вигляді плагіна для пакета EasySIMBL. Останній потрібно завантажити тут.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.