Стали відомі ціни на всі моделі Apple Watch


26/02/2015 - 17:30
Категорія: 

Видання iFun, нерідко поширює достовірну інформацію про майбутні новинки компанії, опублікувало прайс на «розумні» годинник Apple Watch. Авторитетний ресурс передбачив ціни на всі версії наручного гаджета, починаючи від самої доступної, закінчуючи люксовими модифікаціями.

Під час анонсу Apple Watch у вересні минулого року представники Apple назвали базову вартість новинки - $349. У стільки обійдеться модифікація Watch Sport з дисплеєм 38 мм. Варіант з дисплеєм 42 мм, за даними джерела, оцінили в $379. Заміна ремінця додасть до вартості гаджета ще від 50 до 80 доларів.

Годинник також будуть представлені у версіях середнього рівня (Apple Watch) і Apple Watch Edition. Остання відрізняється використанням чистого 18-каратного золота і коштуватиме від $5 999. Мова йде про 38-мм модифікації, модель з дисплеєм 42 мм буде коштувати на 1000 доларів дорожче. Найдорожча версія годинника Apple обійдеться в $19 999.

На перший погляд цінник може здатися завищеним, але експерти знаходять йому пояснення. По-перше, в преміальних смарт-годинниках Apple міститься майже 29 г чистого золота вартістю близько $855. По-друге, наручний годинник від іменитих брендів, таких як Patek Philippe і Rolex, коштують чимало - від 10 до 30 тис. Доларів. В третє, цінова політика Apple припускає продаж дорогих високомаржинальних продуктів.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.