Evernote оновила безкоштовний сканер документів Scannable для iPhone і iPad


24/02/2015 - 16:30
Категорія: 

Компанія Evernote випустила оновлення мобільної програми для перетворення паперових документів в електронні Scannable. У новій версії програми покращені швидкість і якість обробки зображень, а також технологія визначення візиток. Встановити оновлення можна через магазин App Store.

Scannable дозволяє без зусиль оцифрувати контракти, квитанції, візитки і будь-які інші папери. Для сканування документа достатньо навести камеру iPhone або iPad на документ, стікери Post-it Notes або фліпчарт і програма відразу ж зробить знімок. Scannable може автоматично повернути, обрізати і оптимізувати зображення, роблячи скан зручним для читання. Отриманий знімок можна відправити поштою або SMS, роздрукувати, зберегти в Evernote або завантажити на підтримувані хмарні диски.

У Scannable реалізовані останні технології мобільного сканування, доступні на сьогоднішній день. Додаток дозволяє сканувати документи як з роздільною здатністю до 200 точок на дюйм, що можна порівняти з можливостями сучасних настільних сканерів. За допомогою таких функцій, як автоматична оптимізація якості, зменшення розмиття і різних колірних режимів програма забезпечує точну оцифровку документів.

Купить этиловый спирт

За допомогою Scannable можна сканувати будь-які носії: звичайні паперові документи, чеки, рецепти, замітки, статті, візитні картки, зображення, стікери, діаграми, таблиці, слайди, оголошення і навіть рекламні щити на вулиці. З цим додатком можна зберегти всі важливі документи, не створюючи паперових завалів. Крім цього за допомогою Scannable можна перетворювати візитки в контакти - отримати інформацію з візиток і LinkedIn, додати фотографії профілю і зберегти користувача в адресну книгу.

Особливості нової версії Evernote Scannable:

  • Поліпшено швидкість і якість обробки зображень.
  • Поліпшено визначення візиток.
  • Удосконалено функція «Завжди зберігати в Evernote».
  • З'явилася можливість скасувати помилкове визначення документа як візитки.
  • Виправлений ряд помилок, поліпшена роботи програми.

Завантажити Scannable для iPhone, iPad і iPod touch в AppStoreПриєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.