Mailburn: поштовий додаток у вигляді чату без розсилок і спаму


21/02/2015 - 10:30
Категорія: 

Розробники з студії CoffeeLab представили багатообіцяючий поштове додаток, що перетворює довгі полотна листування з цитуванням у звичні діалоги з марками. Безкоштовний клієнт доступний на iPhone з операційною системою не нижче iOS 7.1.

Mailburn розділяє вхідний потік повідомлень на категорії та надає унікальний інтерфейс для роботи з кожною категорією. Листування з людьми програма являє у вигляді чатів, як в iMessage. Для читання новин та розсилок листи показані у вигляді звичайної новинної стрічки. А коли ви отримуєте нотифікацію від системи, то поряд з кнопками Reply та Forward з'являться кнопки «Залишити коментар» і «Закрити задачу». Всі розсилки і листи від роботів додаток приховує.

«Ми показуємо переписку у вигляді чатів, як в WhatsApp, без підписів, цитування та іншого візуального сміття, - розповіли розробники. - Горизонтальні свайпи для архівації, видалення і відкладання повідомлень вже практично стали стандартом в індустрії, але крім цього разное у нас є функції, які особливо припадуть до смаку активним користувачам пошти - це трекінг і нагадування».

Листування, яке вміщується в GMail на трьох екранах, у нас займає всього один, заявляють у CoffeeLab. Кожен email, відправлений через сервіс, підключений до системи відстеження, і тепер користувач буде точно знати, як його повідомлення було отримано і відкрито.

На даному етапі додаток Mailburn є повністю безкоштовним. «Коли ми будемо впевнені в його якості і цінності, частину функцій буде доступна тільки по платній підписці», - розповіли розробники.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.