Розробники IFTTT випустили три додатки для автоматизації - Do Camera, Do Button і Do Note


21/02/2015 - 10:00
Категорія: 

Сервіс IFTTT випустив комплект додатків Do, покликаних спростити налаштування синхронізації між різними веб-сервісами та пристроями. У набір увійшли відразу три програми: Do Button, Do Camera і Do Note. Також компанія скоротила назву основного мобільного клієнта до двох букв - IF.

З моменту появи в 2011 році «пульт управління всім» глибоко пустив коріння в споживчий ринок, ставши одним з найбільш затребуваних інструментів для підвищення продуктивності. Його інтегрували буквально з усіма популярними продуктами: від смарт-браслетів Fitbit і принтерів HP до «розумних» лампочок Philips Hue c Wi-Fi і термостатів Nest.

Абревіатура розшифровується як If This Then That - «Якщо це, тоді то». Ця служба дозволяє створювати скрипти (так звані «рецепти»), що описують спосіб взаємодії різних веб-сервісів і пристроїв один з одним. Послідовність дій виглядає так: спочатку визначається умова (If This), а потім - задовольняє йому дію (Then That). Створені одного разу «доручення», які відповідають критеріям, заданим в першій частині, надалі будуть виконуватися автоматично, без участі користувача. Приміром, IFTTT можна налаштувати таким чином, щоб фотографія, зроблена на камеру iPhone, відразу ж додавалася в Dropbox або приходила на пошту Gmail. Або можна зробити так, щоб при оновленні «статусу» в Facebook публікувався новий твіт.

На перший погляд система може здатися занадто складною і заплутаною для рядового користувача. З цією метою розробники IFTTT і випустили комплект Do, що дозволяє створювати і настроювати «рецепти» натисненням однієї кнопки. Кожний з додатків призначений для якоїсь конкретної ситуації. Так, Do Button служить для перетворення рутинних дій в ярлики, які можна розмістити на екрані iPhone. Програма, наприклад, дозволяє зробити так, щоб кожен раз при натисканні на кнопку Do ваше поточне місце розташування зберігалося в таблиці Google Drive. Потім GPS-координати можна подивитися на комп'ютері. Також Do Botton дозволяє виставити комфортну температуру на термостаті Nest або поставити статус "не турбувати" в календарі на найближчу годину.

Додаток Do Camera пов'язано з «рецептами», що мають відношення до мобільної фотозйомці. Нові фотографії, наприклад, можуть відразу ж завантажуватися в певний альбом на Facebook, імпортуватися в VSCOCam або замітку в Evernote. Нарешті, Do Note дозволяє твітити замітки, відправляти їх на електронну пошту, друкувати, додавати в «Календар Google» і т.д. Поки у всіх додатках може поміститися до трьох «програмованих кнопок», але їх число планується розширити.


Выбирай и устанавливай бесплатные шаблоны для wordpress из большого каталога тем. Ведь Wordpress - именно то, что нужно для блогера.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.