Найперший iPod успішно синхронізується з останньою версією iTunes


11/02/2015 - 14:15
Категорія: 

Одним з вагомих переваг продуктів Apple перед конкурентами є тривала підтримка старих пристроїв. Такий підхід дозволяє власникам навіть не найновіших моделей iPhone, iPad і iPod touch відчувати себе не обділеними увагою компанії. Це в чималому ступені підвищує лояльність користувачів в компанії.

Найперший iPod, представлений Apple в 2001 році, без проблем синхронізує інформацію з новітньою версією iTunes. На цей примітний факт звернув увагу відеоблогер Меттью Пірс. Коли він підключив оригінальний плеєр Apple до комп'ютера, то з подивом виявив, що пристрій коректно відображається в програмі і дозволяє синхронізувати музику.

Правда, для повноцінної установки iPod Пірсу довелося обзавестися перехідником з Firewire 400 на Firewire 800, а у випадку з найновішими моделями Mac - ще й з Firewire 800 на Thunderbolt. Як відомо, для своїх пристроїв Apple вибирає пропрієтарні формати передачі даних.

Подивитися процес підключення оригінального iPod до iTunes 12.1 можна далі на відео:

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.