Огляд Heroes of Might and Magic III для iPad


Категорія: 

Безумовно, третя частина «Герої меча і магії» вважається кращою з усієї ігрової серії. І ось, через 16 років, ми стали свідками «Відродження Ерафіі» на платформах iOS і Android.

Відразу варто відзначити, що даний порт комп'ютерної гри кінця 1999 року вийшов без сучка і задирки, втім, про все по порядку.

Першим бар'єром на шляху сумлінних користувачів iOS-платформи стала ціна проекту. $9.99 - досить вагомий аргумент, щоб відмовити собі в задоволенні. Другим обмеженням стала підтримка «героями» лише планшетами. Іграшка запуститься на всіх моделях яблучних планшетів крім iPad першого покоління, на жаль. Але найцікавіше полягає в тому, що власники iPad 2 і iPad mini зіткнуться не тільки з низьким дозволом, що перешкоджає комфортній грі, але і з періодичними вильотами в систему, через що враження псується досить сильно (благо автозбереження працюють). А ось за версією операційної системи обмежень немає - проект спокійно запускається навіть на iOS 5.1.1.

Heroes of Might & Magic III - HD Edition - це повноформатний порт настільної версії гри практично без урізання якого-небудь контенту. Кампанії «Подих смерті» і «Клинок Армагедона» розробники інтегрувати не стали (можливо вони будуть випускатися окремо і в майбутньому, Ubisoft таке частенько практикує). Редактора карт теж немає. В іншому збереглося все, аж до сюжетних роликів в кампанії.

Для повного занурення є повномасштабна кампанія, одиночна гра і мультиплеер на одному пристрої повноцінного багатокористувацький онлайн-режим відсутній. Ігровий процес описувати не будемо, так як він нічим не відрізняється від оригінального, так що загострити увагу лише на доробках.

Графіка хоч і отримала заповітну приписку «HD», але по суті якість картинки практично не змінилася. З іншого боку - саме ці пейзажі і текстури хотіли побачити олдскульні геймери. Музичний супровід залишилося незмінно-крутим. У ці мелодії можна занурюватися до нескінченності.

Управління гідно інтерпретовано під сенсорний дисплей: все інтуїтивно зрозуміло, за винятком можливості перегляду властивостей артефактів в інвентарі героїв. А от з битвами розробники перемудрили і там управління вимагає звикання. Воїни далекого бою вимагають для пострілу швидкісного подвійного натискання по цілі, а ближнього - довгого натискання на ціль, а потім вибору комірки з якої буде атакувати юніт. В іншому випадку постійно з'являються характеристики персонажів гри.

Розробники портували гру далеко не без сучка і задирки: страждає оптимізація, управління недосконале, відсутні кілька кампаній і редактор карт, та й немає версії для iPhone (навіть Фаблет останньої моделі з його великим і шикарним дисплеєм залишився в прольоті). Але це кращі «Герої» і ми готові їх прийняти такими, які вони є, навіть незважаючи на всі баги та високий цінник.

Інформація
Назва: 
Heroes of Might & Magic® III
Версія: 
1.0.8
Розробник: 
Ubisoft
Ціна: 
$9.99
https://itunes.apple.com/ua/app/heroes-might-magic-iii-hd/id882687823


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.