Apple найняла ще одного топ-менеджера Burberry напередодні початку продажів Apple Watch


26/01/2015 - 13:30
Категорія: 

Apple взяла на роботу віце-президента по цифровому і інтерактивного дизайну компанії Burberry Честера Чіпперфілд. На новому місці він братиме участь у запуску смарт-годинника Apple Watch.

В Burberry, що спеціалізується на торгівлі люксовими товарами, Честер Чіпперфілд відповідав за «користувальницький досвід і цифровий дизайн для всіх каналів» і «активно брав участь в цифрових роздрібних продажах». У переході колишнього підлеглого в ряди співробітників Apple була зацікавлена ​​глава роздрібної мережі Apple Анджела Арендтс.

Честер Чіпперфілд - третій співробітник британської роздрібної мережі Burberry, який перейшов на роботу в Apple. Першою стала виконавчий директор компанії Анджела Арендтс . У травні минулого року вона зайняла посаду старшого віце-президента, відповідального за розвиток роздрібного бізнесу та онлайн-магазинів Apple. У серпні минулого року Apple найняла колишнього директора з соціальних мереж Burberry Муса Таріка . На новому місці роботи він зайняв посаду керівника цифрового маркетингу. Тарік візьме активну участь в просуванні Apple Watch в соціальних медіа.

Коли смарт-годинники Apple надійдуть у продаж, офіційної інформації поки немає. У вересні керівники Apple, представляючи новинку, відзначили, що старт продажів намічений на початок 2015 року. А не так давно Анджела Арендтс повідомила у зверненні до співробітників магазинів Apple Store, що Apple Watch з'являться на ринку наступної весни, після китайського Нового року.


Проводьте свій відпочинок з користю - займайтеся активним туризмом. Наприклад, вже цієї весни на вас чекає Долина нарцисів, яка надовго запам'ятається вам як незабутнє місце в Карпатських горах.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.