Brightkey - кольорова віртуальна клавіатура для iPhone і iPad


14/10/2014 - 09:30
Категорія: 

Brightkey - стороння віртуальна клавіатура для iOS 8, що містить вісім різних варіантів оформлення, включаючи кілька досить яскравих. Більш того, дана клавіатура має ряд важливих особливостей, які припадуть до душі багатьом.

http://flowers.ua/ru/doneck

Щодо дизайну клавіатури, варто також відзначити, що в Brightkey має не менш різноманітний колірний спектр, ніж у конкуруючої розробки під назвою Fleksy. На вибір надані три відтінки «металік» для інтерфейсу (відповідно до кольорів нових iPhone: сірий, сріблястий і золотий). Крім того, є чотири яскраві кольори і встановлений за замовчуванням - білий.

Після установки клавіатури з Apple Store, спочатку відкрийте додаток Brightkey, виберіть найбільш підходящий варіант оформлення і перегляньте довідник з налаштування інших функцій і параметрів, наявних у програмі. Розкладка практично повністю відповідає стандартам Apple, що значно полегшує звикання до клавіш.

Природно, в додатку реалізований функціонал інтелектуального введення. При наборі перших букв слова, на екрані відображається три підказки - набрані користувачем символи, а також два передбачуваних варіанти повного слова. На жаль, підказки українською в поточній версії додатка відсутні.

Найбільш привабливою особливістю Brightkey (не рахуючи колірних рішень) є функціонал управління курсором. Перекладаючи палець, притиснутий до клавіші пробілу, до лівого або правого краю екрану можна переміщати курсор в потрібне місце в тексті, як вам буде завгодно.

Завантажити Brightkey для iPhone, iPad і iPod touch (App Store)

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.