Винаходи Apple, які можуть використовуватися в майбутніх годинниках Apple Watch


01/10/2014 - 15:15
Категорія: 

Годинник Apple Watch були запатентований давним-давно, супутні технології теж. Тепер, коли реальний гаджет від Apple побачив світло, можна прикинути ймовірні шляхи його модернізації, відштовхуючись від наявних у розпорядженні купертіновців технологій.

Корпуси із сплавів цирконію

Влітку 2014-го Джонні Айв обмовився про те, що у нього нарешті з'явилася можливість продовжити роботу з новими матеріалами. Один з них діоксид цирконію - патент, що описує варіант водостійкого корпусу для електронного пристрою з нього, засвітився в портфелі Apple ще в березні 2013-го. Логіка переходу від алюмінію до цирконію безпосередньо пов'язана з чудовими експлуатаційними властивостями останнього, а висока ціна нівелюється інтересом аудиторії до майбутніх модифікацій Apple Watch.

Індукційна зарядка

Apple Watch став першим реальним яблучним гаджетом, який використовує цей тип енергетичної системи - від дискусій фахівці перейшли до справи. Той же Айв відзначає, що спроектована для Apple Watch задня панель являє собою «площадку ідеальної форми», герметичну, відполіровану, відмінно адаптовану для спільного використання з технологією MagSafe. Ймовірно, це стане новим трендом і основою для розвитку бездротових заряджаючих пристроїв в асортименті компанії.

Технологія Taptic Engine для захисту iPhone

Система розпізнавання жестів і натискань може стати відправною точкою для реалізації альтернативної захисту нутрощів смартфона. Наприклад, «усвідомлюючи», що пристрій зараз вислизне з пальців господаря, апарат може зорієнтуватися і зробити ряд дій. По-перше, зупинити виконання програми та розімкнути електричні ланцюги щоб уникнути короткого замикання. По-друге, задіяти гіроскоп, акселерометр і вібромотор для зміни положення в просторі - щоб вдаритися об бетон боком, а не «обличчям».

Гнучкі дисплеї

Поверхня дисплея Apple Watch прогинається під натисканням і реагує на нього - це не розхвалений «гнучкий екран», але впевнений крок на шляху до його створення. Раніше бренд не робив нічого подібного, лише запасав ідеї про запас - освоєння нового ринку може все змінити і годинники 3-го або 4-го поколінь будуть самі, без ремінця обвиватися навколо зап'ястя.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.