Опубліковані ціни на iPhone 6 в різних країнах


17/09/2014 - 11:15
Категорія: 

Перша хвиля продажів iPhone 6, як відомо, стартує 19 вересня. Список країн, в яких у першу чергу з'явиться новий смартфон Apple складається з 10 позицій. України, на жаль там немає, вона увійшла в «другу хвилю», тому завезення пристроїв очікується до 26 вересня. 

До кінця 2014 року, iPhone 6 планують поширити по всіх торгових точках світу. Сьогодні оголошені офіційні ціни на пристрої для різних країн.

Ціни в Україні цього року намічаються гуманними. Тепер вигідніше буде брати пристрій у вітчизняних роздрібних точках, ніж виписувати його з Німеччини або Фінляндії.


Все ж існують варіанти як заощадити на покупці. Так, при порівнянні цін, лідируючі позиції за низькою вартістю займають Японія, США і Канада. Японський аналогічний смартфон обійдеться трохи дешевше. Тому якщо в найближчому майбутньому заплановано поїздки в одну з країн, де можна придбати iPhone 6 подешевше - варто дочекатися цього моменту. Можна також замовити там смартфон, швидше за все він обійдеться дешевше ніж в Україні, але така покупка завжди пов'язана з ризиками.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.