Apple Pay приноситиме творцям не менше $6,5 млрд в місяць


17/09/2014 - 09:45
Категорія: 

Видання Bloomberg, посилаючись на власні джерела, повідомило, що платіжна система Apple Pay буде приносити своїм творцям не менше 80 млрд доларів на рік. Кожна розрахункова операція користувача приноситиме в касу Apple певний відсоток. Apple Pay приноситиме творцям щонайменше $6,5 млрд на місяць.

Безконтактні платежі будуть проводитися новими пристроями купертновців - iPhone 6 і iPhone 6 Plus, а також Apple Watch. Всі вони оснащені NFC технологією, завдяки якій і відбувається процес оплати.

Apple вже встигла підписати угоди з банками, які буду стягувати відсоток з платежів, що здійснюються за допомогою системи Apple Pay. Передбачається, що з часом, купертіновскою новинкою вдасться потіснити (або витіснити) віртуальну валюту Bitcoin, з причини не досконалого рівня безпеки останньої.

Аналітики Forrester Research підрахували, що до 2017 року число мобільних платежів збільшиться в чотири рази. Тим самим збільшиться і виручка купертіновців. Єдиний неясний момент це розмір комісії, встановленої Apple. Можливо відрахування купертіновцам будуть варіювати залежно від суми покупки. Банківська ж комісія складає 2% від суми проведеної операції. Виходячи з того, що середньомісячний оборот компаній Visa, Mastercard і American Express, з якими в Apple підписані угоди, становить майже 330 млрд доларів, що покладаються відрахування купертіновцям будуть рівнятися приблизно 6,5 млрд доларів в місяць.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.