PodSwitcher - повноцінний плеєр в багатозадачності


27/07/2014 - 20:45
Категорія: 

Нещодавно в Cydia з'явився вельми цікавий твік, який сподобається користувачам, які часто слухають музику на своєму iPhone і не задоволені штатним функціоналом iOS. Називається твік PodSwitcher і його завдання урізноманітнити користувальницький досвід щодо управління своєю музикою.

Дана надбудова розширює панель багатозадачності повноцінним музичним плеєром з обкладинками і елементами управління.

Тепер, при виклику многодачаності, у вас не буде порожнього простору над іконками, тепер там буде знаходитися PodSwitcher. Твік володіє досить значним функціоналом, дозволяє переглянути обкладинки, текст пісні, а також має класичні атрибути будь-якого плеєра - функцію відтворення у довільній, інформація про артиста, пошук та інше. Також твік піддається налаштуванню, починаючи від анімації обкладинок і закінчуючи яскравістю фону та іншим.

http://realplayer.joydownload.ru/

На жаль, і це відзначає розробник, на даний момент твік не підтримує iPad, а також не працює з піснями з iTunes Match, але не варто засмучуватися, цілком імовірно, що незабаром ці мінуси будуть усунені.

PodSwitcher доступний в Cydia і знаходиться в репоізаторіі ModMyi. На жаль твік не безкоштовний і коштує $1,49. Якщо ви часто слухаєте музику і вас не влаштовує поточна реалізація управління плеєром з панелі багатозадачності, то даний твік чекає вас, зрозуміло, потрібен джейлбрейк.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.