Фото Lightning-роз'єму, мікрофона і порту для навушників iPhone 6


27/07/2014 - 20:45
Категорія: 

На китайському форумі MacX.cn був опублікований знімок запчастини, яку автор фотографії нібито придбав у старшокласника - практиканта на одному із заводів Foxconn. Той трудиться на лінії, де збирають компоненти майбутніх iPhone 6, а тому може іноді потайки виносити деякі деталі. У даному випадку мова йде про гнучкий кабель,  роз'єм Lightning, мікрофон і порт для навушників.

Достовірність інформації - умовна і не більше того, ніяких зачіпок для перевірки незалежними експертами не представлено. Модуль вельми нагадує той, що встановлений в нинішні iPhone 5s , хоча є і деякі цікаві відмінності. Наприклад, невеликий овальний отвір позаду самого порту Lightning - користі в ньому для даного компонента ніякої, значить, це може бути спроба заощадити простір. Відомо, що новий смартфон збираються упакувати в надтонкий корпус - кожна частка мм вільного місця на рахунку.

Ще одна цікава деталь - великогабаритний роз'єм для навушників, помітно масивніший, ніж сучасні зразки. Це наводить на думку про подвійне призначення вузла - у Apple давно припасений патент на подібну технологію. Порт навушників можна оснастити динаміком, який буде доповнювати основний і, в теорії, це дозволить створити стереозвучання. На практиці ідея поки що наштовхується на потік критики з боку професіоналів, тому або варто її відкинути, як явно помилкову, або повірити в те, що Apple вдалося освоїти новий рівень технологій.


Смотрите бесплатно любимые фильмы и новинки тутоньки, удобный каталог, рейтинг - все для приятного просмотра онлайн кинотеатра!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.