Logitech анонсувала надміцний чохол Protection+ для iPhone 5 і iPhone 5S


27/07/2014 - 20:15
Категорія: 

Компанія Logitech анонсувала новий аксесуар для власників iPhone 5 і iPhone 5S - чохол Protection+, що надійно захищає мобільний пристрій від механічних пошкоджень, а також від падінь з висоти 1,8 метра.

Аксесуар сумісний з автомобільними доками +Drive, +Trip і резервним акумулятором +Energy. +Drive, +Trip нададуть користувачеві можливість прикріпити смартфон на приладову панель або лобове скло.

Protection+ виготовлений з полікарборната, а також оснащений амортизуючими вставками по кутах. Саме останні захищають iPhone 5 і iPhone 5S при падінні.

За заявами представників Logitech, новий чохол відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810 G, який дозволяє обчислити рівень стійкості обладнання до всіляких стресів в не польових умовах.

Прихована металева пластина всередині корпусу чохла дозволяє прикріплювати аксесуар і пристрій до автомобільних доків +Drive і +Trip. За допомогою цих док-станцій смартфон в автомобілі можна прикріплювати як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. +Trip є універсальним аксесуаром, так як він сумісний зі смартфонами всіх форм і розмірів, а також з іншими чохлами від Logitech з серії Case+.

 

Купити Protection+ за ціною в за $34,99, +Drive за $49,99 і +Trip за $29,99 можна на офіційному сайті Logitech. Чохол доступний в декількох кольорах - білому, чорному, багряно-червоному і блакитному.


Завітате до сайту оголошень чудового міста Умань 04744, на якому можете безкоштовно розмістити оголошення (навіть кілька) або пошукати потрібні вам речі.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.