Нові фотографії датчика відбитків пальців iPhone 6


27/07/2014 - 19:15
Категорія: 

Мабуть, до моменту релізу iPhone 6 більшість його компонентів вже будуть вивчені вздовж і впоперек, а Тіму Куку доведеться озброїтися свіжими анекдотами, щоб хоч якось розважити присутніх на презентації флагманського смартфона. Рятує ситуацію лише слово «нібито», яке можна приставити до всіх витоків з заводів китайських партнерів Apple.

Решили Заказать Универсальную карту, но не знаете какую именно? Посмотрите информацию о банковских картах на сайте bank-ukraine.com.ua

А їх, витоків, хоч відбавляй. Ось, наприклад, сьогодні профільний ресурс NoWhereElse.Fr опублікував знімки дактилоскопічного датчика Touch ID другого покоління. Розібрати щось на знімку проблематично, але до нього є опис. У якому сказано: новий сканер відбитків пальців буде відповідати всім критеріям біометричної ідентифікації і дозволить розробникам програмного забезпечення впровадити задумані функції. Як відомо, в даний момент дактилоскопічний датчик iPhone 5s годиться лише для зняття блокування екрану і підтвердження платежів в iTunes, проте з виходом iOS 8 ситуація докорінно зміниться - доступ до даних Touch ID одержать сторонні розробники, крім того, очікується поява системи верифікації в платіжній система PayPal, як це вже зробили в Samsung.

Зазначається, що виробництвом Touch ID другого покоління займеться Тайванська фабрика напівпровідникових виробів TSMC, яка вже готова виготовляти датчики по оптимизированному 65-нм техпроцесу. Покращена технологія, а також використання деяких нових матеріалів і компонентів дозволить істотно підвищити не тільки точність визначення папілярного малюнка, але і міцність самого модуля. Найімовірніше, дактилоскопічні сканери нового покоління будуть встановлені не тільки в iPhone 6, але також і в наступні покоління планшетів Pad Air 2 та iPad mini 3.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.