Kenu Airframe - зручне кріплення iPhone в автомобілі


10/07/2014 - 20:15
Категорія: 

Розташування iPhone на відстані витягнутої руки під час водіння автомобіля - не тільки зручно, але також безпечно. Кожен день трапляється маса аварій через те, що люди користуються мобільним телефоном за кермом. У зв'язку з цим, багато виробників аксесуарів розробляють зручні тримачі для смартфонів.

При виробництві подібних аксесуарів враховуються такі основні критерії: як і куди тримач буде кріпитися, що він буде тримати, і чи він портативний. Всім перерахованим вимогам відповідає Airframe від Kenu. 

Цей аксесуар можна розміщувати в автомобілі, а також брати з собою.Вага Airframe становить близько 30 грам, повідомляє сайт http://womenread.ru/. Аксесуар кріпиться на вентиляцію салону автомобіля за допомогою прогумованого кріплення. Залежно від типу решітки, девайс можна прикріпити по горизонталі або по вертикалі, і навіть під нахилом. Так як кріплення оснащено оберталося механізмом, то кут може довільно змінюватися.

Після установки Airframe в утримувач дуже легко помістити мобільний пристрій. Справа в тому, що бічні панелі аксесуара є прогумованими і пружинними - вони розтягуються до розмірів мобільних пристроїв з 5-дюймовими дисплеями.

Вартість девайса становить $ 24,99. Таким чином, аксесуар не тільки зручний у використанні, надійний, але також доступний за ціною. Більше того, він убезпечить користувачів при водінні автомобіля, якщо їм необхідно скористатися мобільним пристроєм.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.