Китайці зробили Jailbreak iOS 7.1.1


29/06/2014 - 19:00
Категорія: 

Маловідома китайська група хакерів, яка називає себе Pangu, виклала в Мережу інструмент, що дозволяє отримати відв'язав джейлбрейк iOS 7.1.1 і iOS 7.1. Програма дозволяє здійснити злом навіть новітніх пристроїв компанії Apple, включаючи iPhone 5s і iPad Air.

На даний момент на сайті хакерів доступна версія експлоїта, що працює по ОС Windows та Mac.

Pangu дозволяє отримати джейлбрейк iOS 7.1.1 (iOS 7.1) на iPhone, iPad і iPod Touch за лічені хвилини. Відомо, що хакери використовували напрацювання відомого джейлбрейк-розробника i0n1c, який нещодавно стверджував, що для злому останньої версії мобільної операційної системи від Apple йому знадобиться кілька хвилин.

Крім того, канадський iOS-хакер iH8Sn0w заявив у своєму твіттері, що утиліта Pangu не містить шкідливого коду і дійсно здійснює джейлбрейк iOS 7.1.1 на всіх сумісних пристроях (смартфонах Apple починаючи з iPhone 4 і вище, iPod Touch п'ятого покоління, а також планшетах починаючи з iPad 2 і вище).

Джейлбрейк iOS-прошивки на iPhone, iPad або iPod Touch дозволяє отримати доступ до root-каталогів iOS, тим самим забезпечуючи можливість установки неофіційних додатків (твіків) з магазину Cydia. У свою чергу джейлбрейк-твіки здатні значно збільшити функціонал і зовнішній вигляд iOS.

Завантажити Pangu для Windows

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.