Чохол для iPhone, за допомогою якого можна прикріпити смартфон до керма автомобіля


22/06/2014 - 11:45
Категорія: 

Взагалі-то в описі до аксесуару з м'якого пластику окремим пунктом виділено, що краще дивитися на дорогу, а не екран гаджета. Але коли сила волі слабка, то варто хоча б звільнити руки - двома руками викручувати кермо в екстреній ситуації набагато корисніше і надійніше.

Фразу «вбереже пристрій при аварії» будемо сприймати як рекламну та справа зовсім не в захисних властивостях кейса. Подушка безпеки є умовно-м'якою лише з боку особи людини, а розташований на протилежному боці смартфон в чохлі просто втисне в приладову панель. Якщо ж  енергії, яка вивільнеться при зіткненні двох об'єктів вистачить на те, щоб з м'ясом видерти сам кермо і викинути на узбіччя, то турбуватися треба зовсім нема чого про нещасний iPhone або Galaxy.

Тому вердикт - захистить апарат від подряпин, а водія позбавить від однієї невеликої клопоти. Або двох, так як кріплення аксесуара дозволяє защепнути його навколо практично будь-якого керма недбалим жестом. З установкою самих смартфонів справа дещо складніше, механізм розсувається на ширину від 55 до 75 мм. Тому, в теорії, забезпечується сумісність з усіма моделями, включаючи і очікуваний «широкоплечий» iPhone 6, а також з різними моделями телефонів з сайту интернет магазина китайских товаров в Украине, але монтувати пристрої доведеться бочком.

При бажанні можна замовити додаткову комплектацію - альтернативне кріплення на дзеркало заднього виду, дріт для підключення смартфона до бортової системи або гнізда підзарядки. А чому б і не витратитися, якщо вартість базового аксесуара непристойно невелика - $ 2,95? Та й важить всього 45 грам, тягарем не буде - нехай лежить в бардачку про запас або використовується для навчання юних недбайливих водіїв, яким боязно довірити щось більш складне.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.