Bazaared Bluetooth Keyboard Case - чохол для iPhone 5/5s з вбудованою фізичною клавіатурою


22/06/2014 - 11:30
Категорія: 

Сторонні виробники аксесуарів для iPhone невпинно вдосконалюють яблучний продукт, враховуючи запити користувачів. Компанія Bazaared вирішила догодити ностальгуючим по фізичних клавіатур користувачам смартфонів, звиклим до тактильних відчуттів при символьному введенні тексту, і представила аксесуар Bluetooth Keyboard Case, що представляє собою чохол для iPhone 5/5s з вбудованою фізичною клавіатурою.

Bazaared Bluetooth Keyboard Case являє собою спеціальний корпус у вигляді клавіатури, яка підключається до iPhone за допомогою Bluetooth. Для роботи необхідно просто вставити iPhone в даний корпус, висунути клавіатуру і підключити її через настройки Bluetooth.

Клавіатура оснащена 50-ма клавішами, включаючи додаткові кнопки регулювання яскравості, контрасту, а також містить клавіші управління відтворенням музики. У корпус чохла вбудований акумулятор і індикатор підключення Bluetooth.

Корпорація Apple, в свою чергу, анонсуючи реліз iOS 8, вперше дозволила використовувати екранні клавіатури від сторонніх розробників. Це означає, що всі запити користувачів були враховані і чекають свого втілення вже найближчої осені.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.