Відеоогляд інтерфейсу і нових функцій OS X Yosemite


15/06/2014 - 10:45
Категорія: 

Вперше показана операційна система OS X Yosemite привернула увагу багатьох користувачів з ряду причин. Природно, власники комп'ютерів Mac і ті, хто планує придбати яблучну робочу станцію, з нетерпінням очікують появи докладних відеооглядів нової платформи від техноблоггерів - один з таких оглядів ви знайдете внизу цієї статті.

Отже, з першого погляду на OS X Yosemite стає очевидним, що розробники постаралися максимально наблизити зовнішній вигляд операційної системи до інтерфейсу мобільної платформи iOS. Дизайн став більш плоским, панелі - напівпрозорими, шрифти - тонкими і т.д. Пункт управління та Центр повідомлень також як дві краплі води схожі на аналоги з iOS, до того ж в останньому, як і в iOS 8 з'являться віджети сторонніх додатків. Істотно змінився і вбудований механізм пошуку Spotlight - він переїхав в центр екрану і розжився істотно розширеноїю базою джерел інформації, включаючи Вікіпедію, Карти, App Store і т.д. До серйозних функціональних оновлень можна також віднести: поява сервісу MailDrop для пересилання «важких» файлів, функції Markup, зміни в штатному web-браузері Safari і т.д. Про все це детально можна дізнатися з ролика нижче (англ. мова).

 

 

В даний момент для скачування доступна лише бета-версія OS X 10.10 Yosemite, щоб отримати до неї доступ, не маючи аккаунта розробника, слід подати заявку на участь у тестуванні на офіційному сайті Apple. Загальнодоступна повноцінна версія операційної системи буде випущена восени, орієнтовно - в третій декаді вересня.


Покупайте аксессуары, в том числе чехлы для айфон 4 и iPad. По этой ссылке вы найдете большое количество разных аксессуаров к ним и многих полезных вещей.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.