Об'єктиви Olloclip для iPad стали доступні для попереднього замовлення


21/05/2014 - 20:30
Категорія: 

Об'єктиви Olloclip для iPad - непогана підмога тим, хто вважає планшет гідним аналогом цифрових фотоапаратів. Гаджет сконструйований за принципом «4 в 1» і являє собою зручне кріплення для чотирьох різних лінз на об'єктив iPad. Вперше представлений на CES 2014 і ось Olloclip надходить у продаж.

Рекламна пауза: шукай віддалену роботу на сайті http://www.weblancer.net/

Особливість даного аксесуара полягає в тому, що він двосторонній і перемикатися між принципово різними типами лінз можна простим рухом пальців. Все одно при роботі з планшетом ніхто не мружиться, намагаючись «навести на ціль» через крихітний видошукач - картинка постає у всій красі на великому екрані. Відповідно, гріх не скористатися зручним моментом, тим більше що в роботі фотографа-любителя то й справа виникає необхідність кардинальної зміни режиму.

Наприклад, при зйомці метеликів крупним планом краще вибрати 10-кратне збільшення або відразу 15-кратне? Простіше розмістити кожну лінзу на своєму боці об'єктива Olloclip і перемикатися, не випускаючи з уваги примхливу комаху. Третім елементом системи є стандартний ширококутний об'єктив, який подвоює охоплюване камерою iPad поле огляду. Остання лінза типу "риб'яче око", з кутом огляду до 180 º, вельми популярний варіант у любителів робити панорамного фото тих куточків планети, що раніше були показані світу лише по шматочках.

 

Звичайно, Olloclip не перетворить iPad в аналог професійної камери, а власника планшета - в майстра художньої зйомці. Але його цілком варто розглядати як альтернативу іншим різномастим наборам лінзам, благо, цінник для комплекту з 4 змінних модулів $ 69,99 виглядає не надто лякаюче.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.