Pioneer додає підтримку CarPlay у свої автомагнітоли


18/05/2014 - 22:30
Категорія: 

Один зі світових лідерів з виробництва автомобільної електроніки, японська компанія Pioneer, випустила промо-ролик, в якому продемонструвала можливості майбутніх автомобільних магнітол, що підключаються до iPhone за допомогою інтерфейсу CarPlay.

Система CarPlay вперше була показана в якості концепту на WWDC 2013 (тоді її назвали iOS in the Car), а офіційно представлена ​​на 84-му автосалоні в Женеві цього року. Система являє собою інтерфейс для управління рядом функцій смартфона (iPhone 5, iPhone 5c і iPhone 5s) за допомогою штатного мультимедіацентр адаптованого автомобіля. Pioneer планує надати користувачам можливість підключати свої гаджети до магнітол AVIC-8000NEX, AVIC-7000NEX, AVIC-6000NEX, AVIC-5000NEX і AVH-4000NEX через порт USB і використовувати дисплей або мікрофон пристрою для передачі сенсорних або голосових команд інтерфейсу CarPlay.

Reklama

Отже, як можна зрозуміти з ролика, жестами або за допомогою голосового помічника Siri автолюбителі зможуть приймати і відправляти текстові повідомлення, здійснювати дзвінки, слухати музику в iTunes Radio, використовувати навігаційний додаток Apple Maps і т.д. Нагадаємо, що раніше про запуск лінійки бортових консолей з підтримкою функції CarPlay також оголосила компанія Alpine. Цього року також з'явиться цілий ряд автомобілів (Ferrari, Honda, Hyundai, Jaguar, Mercedes-Benz і Volvo) з нативної підтримкою функції CarPlay, до 2016 року цей список збільшитися ще на 10-12 марок авто.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.