Grip + - ідеальний чохол для спортсменів


14/05/2014 - 19:15
Категорія: 

Слідуючи останнім тенденціям, Apple в найближчому майбутньому приєднається до пропаганди спорту і здорового способу життя. Це помітно і по майбутнім iWatch, і за кількістю фахівців у медицині та біометричних датчиках, яких компанія наймає останній час. Але це все в майбутньому, а що ж робити фанатам Apple зараз?

Grip + - захисний чохол для iPhone 5 і 5S, який дозволить телефону стати постійним супутником і справжнім помічником під час тренувань. Кейс розроблений з метою уберегти ваш смартфон від пошкоджень і дозволяє з легкістю кріпити його до аксесуарів, розробленим для любителів бігу, ходьби, велосипедної їзди і подорожей.

Grip + для велосипедистів являє собою кронштейн, який кріпиться до керма. Завдяки зручному механізму з'єднання, iPhone в кейсі з легкістю закріплюється і від'єднується від керма однією рукою, а майданчик для кріплення виконана під кутом, направляючи екран телефону в сторону велосипедиста. Все це дозволяє без труднощів користуватися вашим гаджетом під час їзди, спостерігати за подіями на екрані і в будь-який момент взяти телефон в руку щоб зробити знімок або відповісти на телефонний дзвінок.

Кріплення для велосипедного кронштейна розроблялося з урахуванням різних навантажень і забезпечує надійну фіксацію телефону навіть при їзді без доріг. Також в кріпленні передбачена петля для фіксації кабелю зарядки телефону.

Для любителів пробіжок і подорожей Grip + передбачив ремінь на руку, який забезпечує свободу пересувань і залишає вас на зв'язку. Ремінь виконаний з міцної тканини і фіксується на руці будь-якого діаметру завдяки застібці-липучці. Платформа для кріплення телефону, одягненого в чохол Grip +, хоч і дозволяє все також з легкістю від'єднувати телефон, але за розмірами - набагато менше велосипедної версії, що має забезпечити додатковий комфорт в експлуатації. Дизайнери поки обмежилися двома аксесуарами для свого чохла, але й цього достатньо, щоб в сумі з величезною кількістю спортивних додатків перетворити ваш iPhone в відмінного помічника для спорту і подорожей. Правда, перед випуском Grip + ще потірбно зібрати половину з оголошених $3000 на Kickstarter, Але вже зараз можна з упевненістю сказати, що у проекту знайдеться велика кількість шанувальників.


Если вы интересуетесь 3D печатью, вам будет интересна 3D ручка 3doodler. купить 3doodler можно на сайте k-craft.ru. Там же найдете и 3D принтеры.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.