iOS 8 отримає підтримку HD аудіо


14/05/2014 - 19:00
Категорія: 

За даними японського сайту Macotakara, компанія Apple планує забезпечити підтримку HD-аудіо в iOS 8. На даний момент, iOS не підтримує 24-бітові звукові файли.

 

І хоча 16-бітові файли влаштовують більшість слухачів, iOS поки не в змозі задовольнити потреби аудіофілів. Очікується, що дане нововведення буде представлено на виставці WWDC-2014 разом з анонсом iOS 8. Ця дата примітна ще й тим, що компанія Apple може зробити важливу заяву, пов'язане з покупкою Beats Electronics. Така комбінація може посилити акцент Apple на музиці, особливо враховуючи чутки про те, що незабаром в iTunes будуть представлені 24-бітові аудіофайли. Є ймовірність того, що перехід на 24-бітове аудіо збільшить вартість треків на $1.

Крім змін, які принесе з собою iOS 8, компанія також займається повною модернізацією навушників-вкладишів для забезпечення відтворення звуку більш високої якості.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.