Apple купує Beats Electronics за 3,2 мільярда доларів


11/05/2014 - 10:30
Категорія: 

Ряд авторитетних видань на чолі з The Financial Times і Bloomberg повідомляють про те, що цього місяця Apple закриє найбільшу угоду в своїй історії - яблучна корпорація має намір поглинути компанію Beats Electronics, основними активами якої є потоковий музичний сервіс Beats Audio і виробництво фірмових навушників.

Компанія Beats була заснована в 2006 році продюсером Джиммі Ловинь та реп-виконавцем Dr. Dre. Варто відзначити, що контрольний пакет акцій і права на випуск фірмових пристроїв належали спочатку компанії Monster, а потім контрольний пакет (50,1%) акцій був проданий тайваньському виробнику смартфонів HTC . Торік керівництво Beats Electronics прийняло рішення припинити співпрацю з техногігантом і провести зворотний викуп акцій. Примітно, що портфель був викуплений фактично за тією ж ціною, яку свого часу виплатила HTC - 300 мільйонів доларів. Тепер же експерти називають інші цифри - 3,2 мільярда доларів за поглинання компанії зі всіма її активами.

Варто відзначити, що у своїй історії Apple ще жодного разу не здійснювала настільки великих угод, обмежуючись придбанням відносно невеликих старапов. При цьому, багато оглядачів схиляються до того, що яблучну корпорацію цікавить, в першу чергу, музичний сервіс Beats Audio. З його допомогою Apple може вийти на ринок цифрового контенту з принципово новою пропозицією, яка буде актуально як для користувачів iOS, так і для власників Android-пристроїв. Втім, продаж фірмових аксесуарів під брендом Beats також напевно буде мати місце.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.