iOS 7.1 значно прискорила «четвірку»


17/03/2014 - 21:45
Категорія: 

Apple випустила публічну версію iOS 7 у вересні минулого року. Тоді власникам iPhone 4 довелося не солодко: четвірка виявилася самою застарілою і повільною моделлю з усіх телефонів, офіційно підтримуваних компанією. Інженери яблучної компанії навіть не спромоглися прибрати з офіційної прошивки всі ті функції, які не працюють на апараті: Siri, AirDrop, AirPlay Mirroring і багато візуальні ефекти, що неабияк гальмувало роботу пристрою.

Втім, після релізу iOS 7.1, власники четвірок можуть зітхнути з полегшенням: нова прошивка значно поліпшила продуктивність дідка. Звичайно, про швидкість роботи як на iOS 6.1.3 власники можуть назавжди забути, але ефект, як кажуть, помітний неозброєним оком.

Швидше за все, iOS 7.1 може залишитися останнім великим оновленням для iPhone 4. З випуском нового телефону і нової версії iOS Apple, традиційно, припиняють підтримку найстарішого пристрою.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.