Apple припинила підтримку OS X Snow Leopard


03/03/2014 - 20:30
Категорія: 

Apple ясно дала зрозуміти, що не має наміру продовжувати підтримку OS X 10.6 Snow Leopard. На цьому тижні компанія випустила патч, що закриває SSL-уразливість в OS X 10.9 Mavericks. Аналогічні патчі випущені для OS X 10.8 і OS X 10.7. Користувачі OS X 10.6 і більш ранніх версій залишилися без оновлень.

Оскільки Snow Leopard проігнорували і під час попереднього апдейта в грудні 2013 року, коли закривали уразливість в браузері Safari 6-7, але не в Safari 5.1.10, тому переглянувши різні новини можна з достатньою часткою впевненості припустити, що підтримка цієї версії ОС повністю припинена.

Останній апдейт для OS X 10.6 вийшов у вересні минулого року. Це стандартна політика Apple, яка традиційно підтримує тільки кілька останніх версій своєї ОС. З цієї точки зору, підтримка OS X 10.6 тривала незвично довго. Ймовірно, це пов'язано з більш частим випуском нових версій OS X.

Apple, на відміну від Microsoft, не попереджає користувачів заздалегідь про закінчення підтримки операційної системи, так що їм залишається здогадуватися про це за непрямими ознаками.

За статистикою Net Applications за січень 2014 року, кожен п'ятий комп'ютер Apple (19%) працював під управлінням OS X Snow Leopard. Це навіть більше, ніж 16% під більш новою версією OS X 10.7 (Lion). До речі кажучи, Snow Leopard була останньою версією OS X, яка здатна запускати додатки для PowerPC і останньою версією, здатної працювати на «маках» з 32-бітними процесорами Intel, так що багато користувачів Snow Leopard не мають можливості зробити апгрейд.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.