Apple офіційно представила CarPlay - iOS для автомобілів


03/03/2014 - 19:45
Категорія: 

Почали з комп'ютерів, продовжили смартфонами і планшетниками, і ось дісталися до машин - кілька хвилин тому Apple представила нову функцію CarPlay, яка спрощує використання iPhone і iPad в автомобілях. Раніше компанія називала сервіс «iOS in the Car».

Згідно із заявою Apple, на цьому тижні на Женевському автосалоні будуть офіційно представлені автомобілі з бортовими системами, які підтримують CarPlay. Першими марками, реалізували проект, стануть Ferrari, Mercedes і Volvo.

«Прем'єра CarPlay для водіїв Ferrari, Mercedes-Benz і Volvo відбудеться вже на цьому тижні», - повідомили в прес-службі Apple.

Як розповів віце-президент Apple з продуктового маркетингу iPhone і iOS Грег Джосвіак, завдяки CarPlay водії можуть використовувати iPhone в автомобілі з мінімальним відволіканням від водіння. Функція дозволяє переглядати контакти, здійснювати дзвінки, передзвонювати, прослуховувати голосову пошту і виконувати ряд інших дій за допомогою екрана бортової системи автомобіля і голосового помічника Siri.

«Інші автовиробники, включаючи BMW Group, Ford, General Motors, Honda, Hyundai Motor Company, Jaguar Land Rover, Kia Motors, Mitsubishi Motors, Nissan Motor Company, PSA Peugeot Citroën, Subaru, Suzuki і Toyota Motor Corp., вже працюють над впровадженням CarPlay для своїх водіїв », - йдеться в повідомленні Apple.

Інтеграція з автомобілями дозволить водіям давати голосові вказівки помічникові Siri, слухати і відправляти SMS, користуватися картами та виконувати інші завдання, не знімаючи руки з керма. Як очікується, новий автомобільний режим CarPlay з'явиться в iOS 7.1, яка знаходиться на стадії бета-тестування з листопада минулого року і дебютує в середині березня.

 

Крім Ferrari, Mercedes-Benz і Volvo інтерес до CarPlay проявили BMW, Toyota, Ford, Nissan, Suzuki і інші автовиробники.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.