Оновлення Hangouts: оновлений інтерфейсо, підтримка iPad і відеоповідомлення


Категорія: 

Google випустила нову версію iOS-клієнта єдиної комунікаційної платформи Hangouts. Додаток для мобільної операційки Apple, об'єднує сервіси для миттєвих повідомлень Talk і Messenger, інтернет-телефонії Google Voice, функції Hangouts, отримав оновлений інтерфейс в стилі iOS 7, нативну підтримку iPad і тепер дозволяє записувати відеоповідомлення і ділитися приємними моментами життя з друзями і близькими.

Google пропонує користувачам крос-платформову систему обміну миттєвими повідомленнями і відеозв'язку. Проект, що об'єднує раніше розрізнені сервіси інтернет-гіганта типу Google Chat, Talk, Voice і Hangouts, виступає конкурентом зовсім не iMessage, який прив'язаний до конкретного устаткування, а куди більш всюдисущим Facebook Messenger і Skype. Спілкуватися можна на всьому спектрі пристроїв, що працюють під керівництвом Android і iOS, або на яких запущені браузер Chrome, соціальна мережа Google+ або веб-пошта Gmail.

Сервіс сфокусований на спілкуванні, яке є на будь-якому пристрої. При цьому інформація зберігається в хмарі і синхронізується, включаючи оповіщення та фотографії, якими поділилися користувачі в процесі спілкування, або ж, наприклад, ділитися досвідом проходження игры на iPad.Також в Hangouts доступні групові відео-чати до 10 осіб, на додаток до текстових повідомлень.

Особливості Hangouts:

  • Інтерфейс додатку повністю оптимізований для iPad.
  • Додана підтримка анімованих картинок.
  • Тепер ви можете записувати і відправляти відеоролики тривалістю до 10 секунд.
  • З'явилася можливість показати друзям, де перебуваєте, відправивши фрагмент карти.
  • Додаток оптимізовано для iOS 7.
Інформація
Назва: 
Hangouts
Версія: 
2.0.0
Розробник: 
Google
Ціна: 
безкоштовно
https://itunes.apple.com/ua/app/hangouts/id643496868


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.