PayPal готова стати партнером мобільного сервісу платежів Apple


01/03/2014 - 11:00
Категорія: 

Найбільший платіжний сервіс PayPal, що запустив функцію підтвердження мобільних платежів через відбиток пальця на Samsung Galaxy S5, зацікавлений у роботі над подібною технологією c Apple. Про це заявили представники PayPal в інтерв'ю Digit. Компанія з Купертіно, як відомо, першою впровадила в свої мобільні пристрої сканер відбитків пальців Touch ID.

Однією з відмінних рис Galaxy S5 став сканер відбитків пальців. PayPal - перша глобальна платіжна система, яка підтримує технологію ідентифікації платежу за відбитком пальця на Galaxy S5. Дактилоскопічний модуль є і в iPhone 5S, однак цей функціонал поки не використовується для верифікації платежів, хоча Apple і не виключає такої можливості в майбутньому.

«Ми зацікавлені у співпраці з усіма - це може бути Apple, HTC або Microsoft. Ми хочемо бути платіжним елементом всіх можливих технологічних проектів, і зацікавлені в партнерах, які добре виконують свою частину. Це не наша війна», - сказав Наяр, який до PayPal працював в Apple. Він підкреслив, що співпраця з Samsung не є ексклюзивним для обох компаній.

За словами Наяра, комбінація «логін-пароль» вже не працює ефективно в сфері електронних платежів. «Ми запустили ініціативу FIDO (fast identity online) на початку 2013 року, до якої приєдналися багато - наприклад, Microsoft або Google. Однак Apple не увійшла в цей проект, ідея якого - розробити нові технологічні стандарти верифікації платежів », - зазначив топ-менеджер PayPal.

Наприкінці січня повідомлялося , що платіжна система PayPal обговорювала з Apple можливе партнерство. Виробник iPhone, за чутками, планує запустити власну службу платежів і PayPal розглядала себе в якості основного партнера, обслуговуючого мобільні транзакції.

Apple хоче зробити так, щоб користувачі за допомогою свого облікового запису в iTunes могли не тільки купувати цифровий контент, а й розплачуватися за реальні товари і послуги в магазинах. Таку можливість з представниками галузі мобільних платежів обговорював Едді Кью, старший віце-президент Apple, який курирує iTunes і App Store.


Такое нужное устройство, как колонка Jawbone, обязательно пригодится в дороге, природе или просто на отдыхе. Звук от такой колонки вам однозначно понравится.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.