Oquonie - красивий пазл про лабіринт


Категорія: 

Свіженька головоломка Oquonie для iPhone і iPad від розробника Девіда Мондо-Лаббе, що з'явилася в App Store на цього тижня, радує око незвично графікою і запаморочливим геймплеєм. «Запаморочливий» тому, що нескінченні ходіння з одних дверей в інші можуть мати особливих ефект. Однак детальніше про це трохи нижче.

Oquonie створювалася в співробітництві з ілюстратором Rekka Bellum, чиї роботи дуже легко гугляться. У цьому пазлі ви не побачите яскравого буйства фарб, та й взагалі фарб не побачите, тільки строгі лінії, штрихи, плями і точки графічного малюнка, що додає грі особливу атмосферность.

Гравцеві Oquonie пропонується відшукати свій шлях у клубку складної структури переплетених доріжок. Саме такі пошуки по такому своєрідному лабіринту, добре продемонстровані на відео, здатне викликати легке запаморочення.
Ви не будете самотні у своїх пошуках. Герою на допомогу прийдуть дивні істоти, які висловлюються на незрозумілій мові символів.

Інформація
Назва: 
Oquonie
Версія: 
1.0
Розробник: 
David Mondou-Labbe
Ціна: 
$2.99
https://itunes.apple.com/ua/app/oquonie/id819777958


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.