Collectables - нова гра від Crytek


Категорія: 

У нинішній час навіть такі ігрові гіганти як EA і Ubisoft починають більш серйозно ставиться до ринку мобільних платформ, що не може нас не радувати. Таке ж рішення прийняли і хлопці з Crytek. Результат праці студії, з року в рік вражаючою нас графікою і ефектами в своїх іграх, ми можемо побачити в Collectables для iPhone і iPad.

Гра являє з себе тактичний шутер, де під нашим контролем відбуватимуться спец-операції чотирьох, раніше обраних, найманців. Тонни ворогів, зброї і пригод - ось що чекає нас в Collectables, приєднуйтесь до безстрашним найманцям і виконуйте місії разом з ними.

Крім "супер-графи" розробники заготовили для нас і інші сюрпризи, такі як: натовпи різноманітних ворогів, спраглі вашої крові і смертоносні боси, зручне управління і можливість повністю поліпшити кожного свого юніта. Так само є вбудована карткова система зі спеціальними здібностями, на кшталт "виклик артилерії" або навіть установка сторожової гармати, безліч нагород за місії. І це далеко не все, що може запропонувати нам Collectables.

Видавцем у творіння Crytek виступила компанія Mobage, відома своїми картковими виробами і моделлю розповсюдження ігор "бери безкоштовно, а потім вливай гроші тоннами". Сподіваємося, Collectables не примкне до ігор, в які для комфортного проходження потрібно влити пару сотень баксів.

Collectables в даний момент недоступна в українському App Store, а знаходиться на стадії софт-запуску в Новозеландському App Store, але за наявності новозеландського аккаунта і ви зможете випробувати гру.

Інформація
Назва: 
Collectables
Версія: 
1.1
Розробник: 
Mobage, Inc.
Ціна: 
безкоштовно
https://itunes.apple.com/nz/app/the-collectables/id733162917?mt=8&ign-mpt=uo%3D8


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.