Slender Man Origins - новий хоррор з відомим Слендером


Категорія: 

Slender Man Origins - містична гра про містера Слендера. Це новий survival horror, який змушує міцно вчепитися в свій мобільний пристрій і не відпускати його до того, поки не здадуть нерви. Для цього вам треба всього лише надіти навушники і погасити світло в кімнаті. Глибока звукова обстановка і атмосферні локації занурять вас в похмуру історію.

Що стосується сюжету ... Ви - детектив, який розслідує пропажу дітей у маленькому селі. Ваше завдання складається з пошуку і порятунку зниклих дітей і виживанні при постійне стеження і погоні Слендермена. ось тут і починається найцікавіше! Де б ви не були - серед похмурих лабіринтів замку, в темних провулках, густій ​​хащі лісу або на алеях старого кладовища, скрізь вас чекають пастки Слендера. Він чекає вашої помилки і жадає зустрічі з вами лицем до лиця. Врятуйте дітей і своє життя!

У Slender Man Origins передбачено три режими гри для різноманітності, а атмосфера жаху, таємниці і мороку ні на секунду не відпустить відчуття того, що Слендермен стоїть за вашою спиною. Протягом усього шляху ви будете відчувати його дихання і можливість швидкої зустрічі.

Інформація
Назва: 
Slender Man Origins
Версія: 
0.01
Розробник: 
BIGZUR
Ціна: 
$2.99
https://itunes.apple.com/ua/app/id807443086


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.