Apple найняла ще одного фахівця в галузі біосенсорів для роботи над iWatch


14/02/2014 - 20:15
Категорія: 

Команда Apple поповнилася ще одним фахівцем у галузі медичних пристроїв. Це дозволяє припустити, що майбутні «розумні» годинники iWatch зможуть відслідковувати показники здоров'я власника, а не тільки взаємодіяти з iPhone і iPad. Співробітник Masimo Corporation Майкл О'Рейлі приєднався до Apple на початку лютогоі приніс з собою знання в області біосенсорів і пульсоксиметрів.

Майкл О'Рейлі, який займав посаду провідного спеціаліста та виконавчого віце-президента американської компанії Masimo і тепер є старшим інженером з апаратної частини в Apple, брав участь у процесі створення датчика iSpO2 Pulse Oximeter. Пристрій підключається до iPhone і вміє відслідковувати пульс і рівень кисню в крові, повідомляє http://comp-security.net/

Минулого тижня стало відомо , що в Apple перейшли також Ненсі Дугерті, яка раніше займала посаду інженера в Sano Intelligence і відповідала за створення носяться електронних пристроїв, контролюючих біохімічний аналіз крові, і Раві Нарасіман, який трудився в Vital Connect - компанії з розробки біосенсорів.

Поки не ясно, чим будуть займатися і в якій команді складаються нові фахівці всередині Apple, але їх досвід у галузі медичних пристроїв говорить про те, що нові співробітники можуть бути залучені в розробку переносної електроніки.

Чутки про плани Apple по випуску елекронним браслета iWatch йдуть давно - можливо, пристрій отримає розширені медичні та фітнес-можливості. Втім, як скоро така «яблучна» електроніка побачить світ - досі загадка. На початку січня поширилися чутки, що Apple при виробництві «розумних» годин iWatch зіткнулася з серйозними проблемами. Труднощі пов'язані зі специфічними особливостями майбутнього продукту і високими вимогами американської корпорації.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.