Офіційний клієнт MEGA для iOS отримав функцію автоматичного завантаження фотографій в хмару


Категорія: 

Компанія Mega Limited анонсувала нову версію програми MEGA для iOS. Оновлений клієнт включає в себе функції автоматичного завантаження фотографій в хмару і захист даних за допомогою пароля.

Включення функції автозавантаження призведе до того, що нові кадри, зроблені на смартфоні, будуть зберігатися ще й в особистій «хмарі» користувача. Завдяки цьому власники iPhone можуть «збільшити» пам'ять телефону за рахунок простору на сервісі MEGA, а також не втратять цінні кадри, навіть якщо з мобільним щось трапиться. Крім того, людина зможе подивитися їх як зі свого телефону, планшета або ноутбука, так і взагалі з будь-якого комп'ютера - через веб-інтерфейс.

 

Також у новій версії MEGA з'явилася вбудована функція парольного захисту. За бажанням користувача в оновленому клієнті можна встановити чотиризначний пароль для доступу до даних.

Офіційний клієнт MEGA вийшов у листопаді минулого року. За допомогою програми можна управляти контентом, що знаходяться в хмарному сховищі: завантажувати, переміщати і перейменовувати файли і папки, ділитися ними через Інтернет. Клієнт пропонує 50 Гбайт простору безкоштовно, при цьому шифрування даних проводиться за допомогою 2048-бітних ключів.

Користувачі, які вважають, що 50 Гб для зберігання даних на сервісі їм буде недостатньо, можуть оформити одну із запропонованих підписок, що включають в себе додатковий простір на 500 Гб, 2 або 4 Тб. Щорічна вартість даних пакетів складе € 99,99, € 199,99 і € 299,99 відповідно.

Інформація
Назва: 
MEGA
Версія: 
1.1
Розробник: 
MEGA Limited
Ціна: 
безкоштовно
https://itunes.apple.com/ua/app/mega/id706857885


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.