Duke Nukem: Manhattan Project вийшла на iOS


Категорія: 

Студія Spawn Studios портувала гру Duke Nukem Manhattan Project на мобільну платформу Apple. Цей проект, на відміну від інших ігор серії про божевільного Дюка, є представником сімейства двомірних платформерів з елементами паркуру. З четверга Duke Nukem: Manhattan Project доступна в App Store за ціною $1.99

За сюжетом гри, в Нью-Йоркі стався апокаліпсис. Якийсь зловмисник поширив у місті невідому науці субстанцію. Під впливом зеленої світної гидоти нічого не підозрюють городяни перетворюються в огидних мутантів. Ті, кому пощастило - помирають. Однак таких щасливчиків небагато, і кількість монстрів стрімко зростає. Якщо не вжити рішучих заходів, через кілька днів Нью-Йорк опиниться у владі чудовиськ.

Щоб врятувати місто, Дюку необхідно терміново висадитися на дах хмарочоса і спуститися звідти в глибини міської каналізаційної системи, знищуючи по шляху орди мутантів. Якщо хто і може врятувати Манхеттен, так це озброєний до зубів, з незмінним почуттям гумору напереваги Дюк Нюкем.

У міру проходження гри геймер побуває в безлічі рівнів і локацій Великого Яблука, зустріне небезпечних і безжальних босів, а також десятки різних видів виродків-мутантів. Для винищення своїх ворогів головний герой може використовувати пістолети, гвинтівки, дробовики, автомати і багато іншого. Ну і, звичайно ж, не обійдеться без відмінного гумору Дюка, який знає толк в веселощі і розвагах.

 

Інформація
Назва: 
Duke Nukem: Manhattan Project
Версія: 
1.0.8
Розробник: 
Spawn Studios
Ціна: 
$1.99
https://itunes.apple.com/ua/app/duke-nukem-manhattan-project/id663811684


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.