Новий додаток дозволяє розблокувати комп'ютер за допомогою iPhone


Категорія: 

У App Store вийшов новий додаток для iPhone, за допомогою якого можна розблокувати комп'ютер на OS X, просто постукавши по своєму смартфону. Утиліта називається Knock і працює на основі бездротової технології Bluetooth 4.0.

Щоб зняти блокування з Mac, достатньо не виймаючи з кишені iPhone два рази стукнути по корпусу телефону. Додаток працює з будь-яким комп'ютером Apple, оснащеним модулем Bluetooth Low Energy. У списку підтримуваних моделей - MacBook Air не раніше 2011, MacBook Pro 2012 і 2013 р., iMac 2013 р. і Mac mini не раніше 2011

«Вдень ви весь час носите з собою iPhone. Тепер ви можете використовувати його в якості пароля для комп'ютера. Вам навіть не доведеться відкривати додаток - двічі стукніть по смартфону, навіть якщо він лежить у вас в кишені ».

Додаток Knock сумісний з iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s/5c на операційній системі iOS 7. Як працює Knock, можна подивитися в промо-ролику розробників.

 

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.