[Ігри] Star Wars: Tiny Death Star вийшла на iOS


Категорія: 

Компанія Disney Mobile у співпраці з LucasArts і NimbleBit випустила олдскульну мобільну гру Star Wars: Tiny Death Star на платформи Apple. Тайм-кілер з приємною пиксельною 8-бітною графікою розповідає про будівництво найвражаючої зброї всіх часів і всесвітів - Зірки Смерті.

У ваших руках економіка величезної космічної станції, за сумісництвом - знищувача цілих планет, Зірки Смерті. Вам належить відчути себе в ролі Імператора Палпатіна і Дарта Вейдера і будувати, будувати, будувати, розвивати і наймати. А наймати доведеться досить відомих персонажів, з якими ми вже зустрічалися у фільмах серії Star Wars і всіляких відгалуженнях у вигляді ігор і анімаційних серіалів.

В Star Wars: Tiny Death Star космічна станція оформлена чудово - кожен поверх відрізняється стилістичним оформленням і специфічним наповненням: забавні персонажі, анімовані фігурки і барвисті кольори, виконані в пиксельном стилі.

Відмінно йдуть справи і з управлінням - будівництво відбувається на рівні інтуїтивності завдяки вивіреному інтерфейсу і логічному розташуванню кнопок. Будь-яка дія супроводжується якісними музичними вставками, доповнюючими атмосферу таємничості і злоби темних сил. Хочеться створити унікальний бізнес прямо посередині галактики? Пора скачати Star Wars: Tiny Death Star, продумати план і запустити виробництво.

Гра розповсюджується на iPhone і iPad безкоштовно. Перейди на темну сторону сили і приєднуйся до імператора Палпатіна і Дарта Вейдера, щоб перемогти повстанців, побудувати зірку смерті і завоювати галактику.

 


Выбирай свой браузер, который будет удобный для тебя и скачивай бесплатно браузер с описанием и прямыми ссылками.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.